3M AB5100HF 3"CIRCLE-10
3M AB5100HF 3"CIRCLE-10
RF EMI Absorbing Sheet AB5100HF Polymer Resin, Metal Flakes Non-Conductive, Single Sided 3.000" (76.20mm) X X 0.039" (1.00mm)